Tigers klán fóruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tigers klán fóruma

Érezd a különbséget!
 
KezdőlapPortailGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Jelentezés a klánba

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
codename47

codename47


Férfi Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2007. May. 21.

Jelentezés a klánba Empty
TémanyitásTárgy: Jelentezés a klánba   Jelentezés a klánba Icon_minitimeCsüt. Május 31, 2007 8:51 am

A másikat áttettem a csevegőben, mert kezdett olyanná válni, amit szabad szem nem láthat! Nem véletlen public
Vissza az elejére Go down
Csacsy




Férfi Hozzászólások száma : 18
Registration date : 2007. May. 25.

Jelentezés a klánba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentezés a klánba   Jelentezés a klánba Icon_minitimePént. Jún. 01, 2007 11:44 am

Van egy srác közel hozzám, Kaumaci a neve. Korábban aprítgattam őt is, mint mindenkit a közelemben, de szinte mindíg túl járt az eszemen.
Eddig renegátoskodott, de miután öbbször hívtam már a klánba azt mondta, hogy ma ad végleges választ, hogy csatlakozik-e szerény körünkhöz..
Én ma nem nagyon leszek, megkérném TIGERST, hogy írjon neki egy levelet, hogy mi a döntése: jön, vagy meghal Smile
Vissza az elejére Go down
kaumaci

kaumaci


Férfi Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2007. Jun. 02.

Jelentezés a klánba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentezés a klánba   Jelentezés a klánba Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 2:45 am

Csacsy írta:
Van egy srác közel hozzám, Kaumaci a neve. Korábban aprítgattam őt is, mint mindenkit a közelemben, de szinte mindíg túl járt az eszemen.
Eddig renegátoskodott, de miután öbbször hívtam már a klánba azt mondta, hogy ma ad végleges választ, hogy csatlakozik-e szerény körünkhöz..
Én ma nem nagyon leszek, megkérném TIGERST, hogy írjon neki egy levelet, hogy mi a döntése: jön, vagy meghal Smile

nos, nagyon meggyőző...bár azért még kell pár nap a katák kifejlesztéséig neked is... ;-)
és nem renegátoskodtam, pusztán nem volt különösebb inspirációm a klántagságra...mivel s1en tag vagyok, azért kb látom, hogy mivel jár(hat) a tagság :-)
de most megjöttem, szóval üdv meg ilyesmi...

ps:fáj, hogy igazad van és csak "szinte", de egyszer sajna valóban benéztem és ezt némi gabonám bánta... :-)
Vissza az elejére Go down
Csacsy




Férfi Hozzászólások száma : 18
Registration date : 2007. May. 25.

Jelentezés a klánba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentezés a klánba   Jelentezés a klánba Icon_minitimeSzomb. Jún. 02, 2007 1:46 pm

Szia Kau' Smile
Láttam beadtad a derekad Razz
Üdv a csapatban
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jelentezés a klánba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentezés a klánba   Jelentezés a klánba Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Jelentezés a klánba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tigers klán fóruma :: Public-
Ugrás: